WhatsApp
0535 984 97 41
Sepet0

Sepetiniz boş.

İADE & DEĞİŞİM KOŞULLARI

TESLİMAT: Pati Online Sitesinden sipariş edilen ürünlerin hazırlık süresi 2-3 iş günüdür. Süre stok durumuna bağlı olarak uzayabilmektedir. Türkiye genelindeki uzak mesafeli siparişler kargo şirketinin bölgeyi ziyaret sıklığına bağlı olarak değişmektedir. Arızalı veya hatalı gelen ürün ya da ürünleri aşağıdaki iade şartlarına uygun olarak gönderebilirsiniz. Siparişlerinizde kargo ücreti Pati Ayakkabıcılık San. ve Tic. Ltd. Şti. tarafından karşılanmaktadır.

SİPARİŞ TAKİBİ: Hazırlık aşaması biten ürün ya da ürünlerinizin kargo takip numarası siparişiniz üzerinden mail adresinize iletilmektedir.

FATURA GÖNDERİMİ: Ürününüz/ürünleriniz Pati Ayakkabıcılık San. ve Tic. Ltd. Şti.  tarafından  Aras  kargo ile gönderilmekte ve sevk irsaliyesi ile çıkış yapılmaktadır. Faturalarınız 01.01.2016 tarih itibariyle e-fatura sistemine geçildiğinden GİV '' Gelir İdaresi Başkanlığı '' tarafından satın alım itibarıyla 10 gün içerinde mail adresine düşecektir.

İADE ve DEĞİŞİM: Yasal olarak ürünü teslim aldıktan sonra 7 gün içerisinde kullanılmamış ürünü ücret iadesi talebi ile gönderebilirsiniz.
Ürünün numarası ya da rengiyle ilgili değişiklik yapmak istiyorsanız, kullanılmamış ürünü 7 gün içerisinde Pati Ayakkabıcılık San. Ve Tic. Ltd. Şti.'ne   Aras Kargo ile göndererek değiştirebilirsiniz.

İade ve değişim ürünlerde kargo ücreti Pati Ayakkabıcılık San. ve Tic. Ltd. Şti.'ne  aittir.
İade ve değişim gönderilerinizi Aras Kargo ile yapmanız gerekmektedir. Farklı kargo firmaları tarafından gelen alıcı ödemeli kargolarınız kabul edilmeyecektir.
Hesabınız üzerinden ürünle ilgili iade kaydı oluşturarak Aras Kargo ile aşağıdaki adresimize gönderiniz… 

İADE-DEĞİŞİM ARAS KARGO BİLGİLERİ: İOSB Mah. Aymakoop Sanayi Sitesi B-2 Blok B Kapısı No 79 BAŞAKŞEHİR / İSTANBUL
 
 

Seçtiğiniz ürün sepetinize eklenmiştir.